
Јединство СП – Црвена звезда 3:1 (25:14,25:21,20:25,25:19)
Хала Спортова Стара Пазова. Гледалаца:300. Судије: М.Јанковић, Бранислав Јованчић.
ЈЕДИНСТВО СП:Осмајић (6), Лакићевић, Коцкаревић (25), М. Миљевић (5), Тица (18), Т.Миљевић (14), Родић (1), Драговић (2), Пунишић,Медвед (либеро).
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Живојиновић (12), Денисова (7), Марковић (7), Чанак (3), Ћировић (2) Стојић (10), Хелић (1), Родић (2), Таубнер (17), Ђурђевић (либеро)
Умор је учинио своје. После изузетно тешког меча у квалификацијама Лиге шампиона и победе против Камника, одбојкашице Црвене звезде заустављене су у првенственом дуелу против Јединства у Старој Пазови.
Мотив и жеља да се стигне и до четврте победе у сезони нису мањкали, међутим било је евидентно да је изабраницима Ратка Павличевића недостајало мало више енергије да дођу до преокрета.
Успеле су црвено-беле девојке да после губитка прва два сета консолидују редове и одмах на старту вежу пет поена. Ипак, успеле су одбојкашице Јединства да дођу до изјеначења 8:8, чак и поведеу, али се Црвена звезда није предавала.На 15:15, Божица Марковић је одлично одиграла и уз два успешна блока, уписала поен из напада, довољно да се стигне до осетније предности. До краја трећег сета Звезда није имала проблема, па је исти добила са 25:20.
Четврти сет донео је доста узбуђења, међутим, дефинитивно се видело да је умор савладао наше девојке, па је екипа Јединства на крају славила.
Најефикаснија у тиму Црвене звезде била је Тара Таубнер са 17 поена, док је Ана Живојиновић освојила 12.
У наредном колу црвено-беле гостују екипи Срема.