Vujko: Čestitke Košarkaškom klubu Crvena zvezda na triploj kruni

• 19 јуна, 2022
  • Vesti

Stojan Vujko predsednik Skupštine Sportskog društva Crvena zvezda uputio je čestitku košarkašima Crvene zvezde povodom osvajanja rekordne 22. titule na Prvenstvu Srbije. Pobedom nad FMP-om, u drugoj finalnoj utakmici pley ofa rezultatom 59:71, Zvezda je osvojila šampionat Srbije ukupnom pobedom od 2:0.

-Iskrene čestitke igračima, treneru, članovima Stručnog štaba, Upravi, predsedniku kluba i navijačima na osvajanju triple krune kojom su nas još jednom učinili ponosnim i ovu sezonu završili u velikom stilu. Crveno beli košarkaši osvojili su rekordnu 22. titulu državnog prvaka čime su pored rekorda, osvojili i „triplu krunu“ ove sezone, pošto su prethodno trijumfovali u Kupu Radivoja Koraća i ABA ligi, čime su na najbolji način pokazali onaj pravi Zvezdin šampionski karakter. Posebnu čestitku upućujem Nebojši Čoviću kome je ovo jubilarni 20-ti jubilej od kada je na čelu Košarkaškog kluba Crvena zvezda- istakao je Stojan Vujko, predsednik Skupštine SD Crvena zvezda.