XXIV меморијал „Драган Шакота Шале“ је завршен у недељу победом Црвене звезде у финалу против екипе Радничког Бластерс из Београда.
Првог дана турнира су одигране полуфиналне утакмице где су наше девојке биле боље од Јединства из Старе Пазове резултатом 3-0, док је Раднички савладао Срем 3-1 по сетовима.
Финалног дана турнира су програм отворили Јединство и Срем утакмицом за треће место где је екипа Јединства била боља резултатом 3-1 и освојила треће место на XXIV Шакотином меморијалу.
У финалу је Црвена звезда савладала Раднички из Београда 3-0, по сетовима 25:23, 25:19 и 25:11 и освојила прво место на овогодишњем турниру.
За МВП-а је проглашена наша Милица Јовановић.
Сјајна припрема за почетак сезоне, следеће недеље наше девојке иду у Ужице на традиоционали „Турнир шампиона“