Наше Уна Добричанин и Исидора Јаковљевић су постигле велики успех и са младом репрезентацијом Србије освојиле треће место на Балканском првенству!
Није им било доста што су ове сезоне освојиле медаље на свим првенствима млађих селекција па су морале да додају одличје и у националном тиму!
Браво девојке, сигурни смо да је ово само поечетак!






















